KATALOGLAR

KURUMSAL

İLETİŞİM

TR

EN

OLAY YERİ İNCELEME

ÇÖZÜMLERİ

KRİMİNAL IŞIK KAYNAKLARI

GEMLIGHT QUAD-s

PORTATİF KRİMİNAL IŞIK KAYNAĞI

Gemlight  Kriminal Işık  Kaynakları, kolluk kuvvetleri ve  kriminal laboratuvarlarının spektral bulgu tespit analizi ve olay

yeri inceleme, endüstriyel kürleme ve temassız teknik testlerde kullanılmaktadır.

Günümüzde vucut sıvıları, kan, kemik, fiber, kıl, atış artığı, parmak izi ve benzeri fiziksel, biyolojik ve kimyasal delillerin tespiti ve analizinde degişik daiga boylarında aydınlatmanın luminisans ve reflektif teknikierie beraber kullanılması hem olay yeri inceleme hemde laboratuvar analizi aşamalarında en sık başvurulan yontemler arasındadır.

 

GEMPA bu özellikleri lie suçla savaşta her modern kolluk kuvvetinin ve kriminoloji laboratuvarının envanterinde buiunması elzem oian bu cihaziarı, olay yeri inceleme ve deli! anaiiz uzmanları lie işbirligi icerisinde, saha ve laboratuvar ihtiyaclarına cevap vermeyi en on planda tutan bir anlayış lie son kullanıcıya sunmaktadır.

 

 

Dört Dalgaboyu Entegre Işık Modülü

• İstenilen dalgaboyunda ışığı, istenilen anda ışık  açısı veya pozisyonlamasını degiştirmeye gerek olmadan sağlayan entegre ışık modülü.

• Fotoğraflama veya arama sırasında farklı dalgaboyu modülleri veya filtreler takip çıkarma  ihtiyaci olmadan, dikkat, zaman ve işgücü kayıplarından tasarruf.

• Üç değişik seviye, gerçek renk PWM kısma teknolojisi ile istenilen güçte ışığa ton farkı olmadan ulaşma imkanı.

P-PLUG

Gemlight P-PLUG model Portable  Işık kaynakları kaliteli imalatı, değişik dalgaboylan seçeneği ve hafifliği ile kolluk kuvvetleri ve endüstriyel kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmıştır.

 

Değiştirilebilir Işık Modülü

• İstenilen dalgaboyunda  ışığa, pratik ve hızlı bir §ekilde ulaşım imkanı veren 3 farklı dalgaboyunda ışık modülü.

•  Ek aparat veya alet kullanmadan modül degiştirme imkanı

• Iki degişik seviye ve turbo modu, gerçek renk PWM kısma teknolojisi ile istenilen güçte ışığa  ton farkı olmadan ulaşma imkanı

Ürün Broşürü   1.00 MB

GEMLIGHT PS1OF

ÇOK DALGA BOYLU IŞIK KAYNAĞI

PS1OF

Gemlight PS1OF detayli kriminal incelemelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş son teknoloji aydınlatma/ışık kaynağı cözümüdür. Kriminal Laboratuvarlarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak  üretilen Gemlight PS10F, parmak izi, ayak izi, toz, barut kalıntıları, biyolojik kalıntılar, kan, vücut sıvıları, saç, lif, kimyasal kalıntı ve diğer potansiyel kanıt maddelerini tanımlamayı sağlar.

 

 

Kolay Kullanım

Gemlight PS1OF Serisi'nin uzun araştırmalar ve incelemeler sonucu gercekleştirilen üretiminde "Kriminal Laboratuvar"Iarda ve "Olay Yeri"nde operasyonel kullanilabilirlik göz önünde  bulunduruldu. Hafif bir cihaz olmasi taşınabilirliğini kolaylaştırmaktadır. Kademeli ayar düğmesi ile 10 dalga boyu arasinda geciş kolayca sağlanır. Harici DC güç kaynağı ile AC elektrik gücüne ihtiyaç olmaksızın  portatif kullanım imkanı sağlar. Isı artışı  durumunda cihaz kendini korumaya alır. Isı artışı  ve pil seviyesindeki düşüşü kullanıcıya bildirir.

 

 

Uzun Ömürlü, Yüksek Çıkış Güçlü  Lamba

Yüksek aydInlatma gücü sağlayan 200 Watt arc lamba ile yüksek ışık çıkışı sağlar. 1500 saatten uzun ömürlü kullanıma uygundur.

 

 

Yerli Üretim

Uzun ve incelikli calIşmalar sonucu Türkiye'de ilk kez yerli üretimi gercekleştirilen Çok DaIga Boylu Işık Kaynağı cihazlari dünya standartlarının otesinde ozellikleri, kriminal amaçlı kullanımda sunduğu  kolaylık ve avantajlar ile sektore yenilik katmaktadır.

 

 

Farklı Kanıtlar İçin Uygun Mercekler

Gemlight PS1OF Serisi ile birlikte gelen 5 adet lens, farklı kanıt tiplerinin teşhis edilmesine olanak sağlar. Likit Işık Kilavuzuna hızlı takma ve sökme ile kolay kullanım olanağı sunar.

- 15° Optik Odak Lensi

- 40° Optik Odak Lensi

- Difüzör Lensi

- Yakinlaştırıcı Kamera Lensi

- Ayakizi Lensi

 

"isteğe bağlı olarak farklı ölçülerde üretilebilir.

Ürün Broşürü   1.00 MB

İLETİŞİM

Gempa Elektro Mekanik Mühendislik Ltd. Şti.

Dicle Caddesi Akarçay Sokak No: 3

Beysukent Çankaya Ankara

TEL: +90 312 426 1480

FAKS: +90 312 426 7393

email: info@gempanet.com.tr

 

LOCATION

Gempa Elektro Mekanik Mühendislik Ltd. Şti. © 2023